Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

YKSLN Hisse Senedi


YKSLN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Yükselen Çelik A.Ş.

Yükselen Çelik A.Ş.


Yükselen Çelik Anonim Şirketi, 1954 yılından bu yana demir çelik sektöründe faaliyet gösteren Göktürk ailesi tarafından 1976 yılında kurulmuştur.

Türk Vasıflı Çelik sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Yükselen Çelik; makina, kalıp, otomotiv, savunma ve imalat sanayilerinde kullanılan takım, alaşımlı, karbon ve yapı çeliklerinin tedarikçisidir.

Yükselen Çelik Anonim Şirketi

10 farklı ülkede 40’ın üzerinde sıvı ve nihai çelik üreticisiyle uzun süreli işbirliği bulunan şirket; DSS (Ukrayna), Poldi (Çek Cumhuriyeti) ve Makine Kimya Endüstri Kurumu (MKEK) Türkiye Distribütörü / temsilcisi olmanın yanı sıra yıllar içerisinde kendi geliştirdiği şartnameler üzerinden kendi marka ürünlerinin satışını yapan bir vasıflı çelik servis merkezidir.

90’lı yıllardan bu yana ülkemizin dövme çelik alanında lider şirketi olan Yükselen Çelik, 2009 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük Takım Çeliği tedarikçisidir.

Yükselen Çelik ayrıca 2013 yılında rekabet içinde olduğu Ramateks Metal şirketini bünyesine katarak, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Vasıflı Çelik Servis Merkezi unvanını elde etmiştir.

Günümüzde Doğu Avrupa ve Türkiye’nin Takım Çeliği, Çelik Lama ve Dövme Çelik alanındaki en büyük tedarikçisi olan Yükselen Çelik’in ürünleri Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihrac edilmektedir

Yükselen Çelik A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Osmangazi Mahallesi 2647.Sokak No:34/1 34522 Kıraç,Esenyurt / İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
invest.yukselen.com
Şirketin Süresi
Süresizdir.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST İSTANBUL
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST HALKA ARZ
BIST METAL ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
ANA METAL SANAYİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

YKSLN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.