Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

YAPRK Hisse Logo
YAPRK Hisse Logo

YAPRK Hisse

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

YAPRK Hisse Senedi


YAPRK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.


1994 yılında Balıkesir’de kurulan Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. 2005 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftliği, 40 bin metrekare büyüklüğündeki çiftlik işletme arazisi 85 bin metrekareye çıkarılarak ve kaba yem üretimi için şirket ortaklarına ait 520 bin metrekare sulanabilir araziler uzun vadeli kiralanarak yapılandırma çalışmaları yapıldı.

2009 yılında 300 olan sağmal sayısı, aynı yıl sonunda A.B.D’ den getirilen 170 gebe düve ve 2011 yılında yine A.B.D.’den getirilen 174 gebe düve ile arttırıldı. Yaprak Süt ve Besi Çiftliği halen, 2007 yılında almış olduğu “Tüberküloz ve Brusellos Hastalıklarından Arilik Sertifikası”nı yıllar itibariyle koruyan Yaprak Süt ve Besi Çiftliği, 2010 yılında Avrupa Birliği ile denklik statüsü taşıyan “Onaylı Çiftlik Belgesi”ni Türkiye de ilk kez alan çiftlik olmuştur. Her yıl ortalama 1 milyon 200 bin metrekare arazide sözleşmeli tarım projesi çerçevesinde çevredeki çiftçilere tarımsal üretim yaptırılmaktadır. Hali hazırda 800’ü sağmal olmak üzere toplam 1980 kapasite hayvan mevcudu ile faaliyetine devam etmekte olan Yaprak Süt ve Besi Çiftliği başarısını güçlü teknik kadrosundan, 20 yılı aşan süredir sektör tecrübesinden, araştırma departmanının istikrarlı başarısından ve de çalışanlarından almaktadır.

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

YAPRK işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Yaprak Süt ve Besi Çiftliği’nin ana faaliyet konusu çiftlik hayvanlarının yetiştirildiği, bakım ve beslenmesinin yapıldığı, süt üretmek amacıyla kurulmuş çiftliği işletmektir.

Yaprak Süt ve Besi Çiftliği, Borsa İstanbul’da BIST KOBI SANAYİ’nde işlem görmektedir.

Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Rıhtım Caddesi No:57 34425 Karaköy/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.yaprakciftligi.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST BALIKESİR
BIST KOBI SANAYİ
BIST ANA
Şirketin Sektörü
TARIM, ORMANCILIK VE BALIKÇILIK
TARIM VE HAYVANCILIK AVCILIK VE İLGİLİ HİZMET FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

YAPRK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.