Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

VERUS Hisse Senedi


VERUS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Verusa Holding A.Ş.

Verusa Holding A.Ş.


Verusa Holding Anonim Şirketi’nin amacı, gelişme potansiyeli taşıyan ve kaynak ihtiyacı olan şirketler başta olmak üzere kurulmuş, kurulacak yerli veya yabancı şirketlere ortak olmak, bunların daha verimli ve karlı bir şekilde devamlılıklarını sağlamak için yönetimlerine aktif olarak katılmaktır. Verusa Holding, enerji, finans, demir çelik, kimya ve teknoloji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Verusa Holding’in iştirakleri arasında Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, Ata Elektrik Enerjisi Toptan Satış Anonim Şirketi, Aldem Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Innoted Teknoloji Anonim Şirketi, Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Enda Enerji Holding Anonim Şirketi, Profreight Taşımacılık Hizmetleri Anonim Şirketi, Standard Enerji Üretim Anonim Şirketi, Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi ve Pamukova Elektrik Üretim Anonim Şirketi bulunmaktadır.

Verusa Holding Anonim Şirketi

VERUS işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Verusa Holding’in ana faaliyet konusu holding faaliyetleridir. Verusa Holding, mali kuruluşlar, holdingler ve yatırım şirketleri sektörlerinde hizmet vermektedir.

Verusa Holding, Borsa İstanbul’da BIST 100 / BIST İstanbul / BIST MALİ / BIST HOLDİNG VE YATIRIM / BIST YILDIZ / BIST TÜM endekslerine dahildir.

Verusa Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Eski Büyükdere Cad. Ayazağa Yoluİz Plaza Giz No:9 Kat:14 D:5134398 Maslak-Sarıyer / İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.verusa.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST TEMETTÜ
BIST ANA
BIST MALİ
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

VERUS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.