Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

VANGD Hisse Logo
VANGD Hisse Logo

VANGD Hisse

Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

VANGD Hisse Senedi


VANGD hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.


Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, tesisleri 1977 yılında bir Dünya Bankası Projesi olarak Van'da kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen bankaları ve Van İl Özel İdaresi'nin ortaklığıyla hayata geçen şirket, 1985 yılında Entegre Et Tesislerinin temelini atmıştır. 1988 yılında üretime başlanmıştır.

563 dönüm arazi üzerine 24000 metrekare kapalı alana sahip tesislerimizde; büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliği yapılmakta, ayrıca hindi üretim çiftliği bulunmaktadır.

Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Kesimhanemiz, günlük 240 adet büyükbaş, 1250 adet küçükbaş kesimi ve ihtiyaca göre bunların parçalanmasını yapma kabiliyetindedir. Şarküteri üretim bölümümüzde günlük 20 ton sucuk, salam, sosis, kavurma, jambon, pastırma çeşitleri üretilmektedir.

Tesis 1500 ton Karkas Et ve Mamul Depolama Kapasitesine sahiptir

Türkiye’nin her yerine dağılmış satış ve sevkiyat ağımızda güven, sağlığa uygunluk, kalite ve sağlığı bir arada sunduğumuz ürünlerimizle tüketicilerimizin damak tadına hitap etmekteyiz.

Üretimlerde, dünya da et sektöründeki kullanılan son teknoloji ürünü makineler kullanılmaktadır. Tesislerde kesimler, İslami usullere göre yapılmaktadır ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın üretimde istediği sağlığa uygunluk kurallarına tam uyum göstermektedir. Üretimler Avrupa Birliği ve U.S.D.A (A.B.D. Tarım Bakanlığı) standartlarında yapılmaktadır. Vanet Anonim Şirketi’nin üretimleri ISO EN 9001, ISO EN 22000, HCCP 13001, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın TR65-0062 No’lu İşletme Onay ve Helal Kesim Belgeleri ile belgelenmiştir.

Tesislerde çıkan tüm atık ve artıklar Rendering Tesislerinde değerlendirilerek, Kemik Unu ve Rende ring yağı gibi ürünler elde edilmektedir.

Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Reşadiye Caddesi, Cumhuriyet Köyü No-18 Beykoz/ İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.vanet.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST GiP
BIST KOBI SANAYİ
BIST GIDA, İÇECEK
BIST SINAİ
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
GELİŞEN İŞLETMELER PAZARI

VANGD Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.