Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

UZERB Hisse Logo
UZERB Hisse Logo

UZERB Hisse

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

UZERB Hisse Senedi


UZERB hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.


Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım Anonim Şirketi, 1962 yılında Uzer Kollektif Şirketi olarak ticari faaliyete başlayan ve 1972 yılında Anonim Şirkete dönüşen Uzertaş , 55 yıllık geçmişi ; ” İLKLERİN LİDERİ ” prensibi ile Türkiye’ de boya sektörünün gelişimine büyük katkıda bulunmuş boya piyasasının önemli kilometre taşlarından biri olmuştur.

Türkiyeyi ilklerle tanıştırmış bu bağlamda Belçika kökenli Trımetal Boya ve Verniklerini ithal ederek 20 seneden fazla sektörde markanın kabul görmesini sağlamıştır. Uzertaş; kurucusu Sn. İlhan Erem’in öngörüsü sonucunda 700’ den fazla ortağıyla birlikte oluşturulmuştur.

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım Anonim Şirketi

Bu özel durum, Uzertaş’ı 2012 yılında İMKB’ de işlem görecek bir noktaya taşımıştır.

Almanyadan İthal Potasyum Silikat esaslı Mineral boyalar , PPG Architectural Coatings Bondex ahşap koruma boya ve vernikleri ,

yapı ürünleri dağıtıcılığı konusunda ülkemizde yüzlerce noktaya hizmet götüren Uzertaş aynı zamanda” geçmişini koruyamayan , geleceğini var edemez” prensibinden yola çıkarak Tarihi Eser Temizliği ve Koruma Uygulamaları konusunda da çok değerli hizmetler vermeye başlamıştır.

Uzertaş, son dönemde ülkemizde gerçekleşen pek çok inşaat projesinde boya, vernik ve korumalar konusunda yılların getirdiği deneyimini paylaşmaya karar vererek, ithal boya, ahşap koruma boya ve vernikleri , su itici ürünler , İngiltereden ihtal Anti Graffiti ürünler, renk güçlendiriciler , zemin koruyucular , beton ve ahşap zemin ve yüzey temizleyiciler, metal vernikleri, tecrit malzemeleri, toz boyalar, yaldız boyalar, duvar kağıdı tutkalları, boya örtüleri , silikonlar, fırça ve rulo grubu ürünler, sprey boyalar ve zımparalar gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile tedarikçi ve / veya uygulamacı olarak da hizmet vermeye başlamıştır.

Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Aydınlı Mah.Birlik OSB Batı Cad.5.ci Sk.No 1 Tuzla İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.uzertas.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ENGİN BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
TOPTAN TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU

UZERB Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.