Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

UTPYA Hisse Logo
UTPYA Hisse Logo

UTPYA Hisse

Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş.

UTPYA Hisse Senedi


UTPYA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş.

Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş.


Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik Anonim Şirketi, 1980 yılında kurulan Zekai Dursun isimli şahıs firmasının 1990 yılında anonim şirkete dönüşmesiyle ZEKAİ DURSUN İNŞAAT TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ;

toplu konut, işhanı, ticaret merkezi, alışveriş merkezi, fabrika, lux otel ve tatil köyü binalarının yapımında uzmanlaşmıştır.

Ana faaliyet alanı olan turizm, otel ve AVM işletmeciliği, taahhüt sektöründe özellikle altyapı, kanal, kanalizasyon ve tünel inşaatı projelerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik Anonim Şirketi

Şirket’in unvanı “Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret Anonim Şirketi” olarak değiştirilerek 05.11.2010-7684 tarih ve sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde ilan edilmiştir.

Şirket merkezi Ankara da olan ve Antalya’nın Alanya ilçesinde şubesi bulunan UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET Anonim Şirketi 6 ortak ve ortalama 350 personelle çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma olarak bugüne dek alınan bütün işler istenilen süre ve kalitede tamamlanmıştır.

Taahhüt sektöründe meydana gelen gelişmeleri izleyen ve uygulayan UTOPYA A.Ş kendini sürekli yenileyerek geliştirmiştir.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Environmental Assurance Standart ve OHSAS 18001 Occupational Health & Safety Management System belgelerine sahip olan firma; faaliyetlerinde son teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır.

Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Çankaya Mah. Çankaya Cad. Çankaya Apt. No: 28-5 Çankaya / ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.utopyainsaat.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
YKY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANTALYA
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST TURİZM
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

UTPYA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.