Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

USAK Hisse Senedi


USAK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Uşak Seramik Sanayi A.Ş.

Uşak Seramik Sanayi A.Ş.


Uşak Seramik Sanayi Anonim Şirketi, Çok ortaklı bir şirket olarak 1972 yılında temelleri atılan, 1974 yılında deneme üretimlerine başlayan Uşak Seramik;

1975 yılında kapasitesini 28.000 m²’/ay’a, 1978 yılında döneminin en kaliteli seramiklerini, 1991 yılında da duvar karolarını üretmeye başladı.

2002 yılında kapasitesini 3.200.000 m² / yıl’a çıkardı.

Fabrikanın satın alındığındaki mevcut durumu (2004)

Uşak Seramik Sanayi Anonim Şirketi

Üretim kapasitesi: 3.2 milyon m²

Çalışan sayısı: 210

Uşak Seramik, 2004 yılında Tanışlar Grup bünyesine katıldı ve 30 yıllık tecrübesini Tanışlar grubun yenilikçi vizyonuyla birleştirdi.

Tanışlar Grup; açık ve kapalı alanlarda yaptığı yeni ve teknolojik yatırımlarla Usak Seramik San.A.Ş’ini Türkiye’nin en büyük 600 sanayisi arasına taşıdı.

Uşak’ta 220.000 m² alan üzerinde kurulu Uşak Seramik teknolojik yatırımlara paralel olarak dinamik tuttuğu ürün yelpazesinde de sürekli yenilikler yapmaktadır.

Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen seramik üretimleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Uşak Seramik Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Dilek Mahallesi Değirmenler Sokak No:100 BANAZ / UŞAK
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.usakseramik.com
Şirketin Süresi
50 Yıl
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST TAŞ, TOPRAK
BIST SINAİ
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

USAK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.