Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ULAS Hisse Logo
ULAS Hisse Logo

ULAS Hisse

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

ULAS Hisse Senedi


ULAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.


Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi, 1977 yılında Meftun Halı Möble adıyla kurulan şirketimiz halıcılık faaliyetlerini takiben 1980-1981 yılında beyaz eşya alanında faaliyetlerine başladı.

1985 yılında Ulaşlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi kuruldu.

Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi

1997 yılında iştirakimiz olan Club Otel Ulaşlar hizmete açıldı.

125 oda, 41 Süit ile toplam 466 yatak kapasitesi olarak hizmet vermeye devam eden Club Otel Ulaşlar hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından yerli ve yabancı misafirlerden yakın ilgi görmektedir.

Yurt dışındaki pazarlarda etkin olan ODEON, TEZTUR, ANEX gibi belli başlı sektörün öncü firmalarıyla Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya gibi ülkelerdeki turistler otelimizde konaklamaktadır.Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Aşağı Öveçler Mahallesi 1042.Cadde 130 Sokak No:3/4 Çankaya Ankara
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ulaslar.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST TURİZM
BIST HİZMETLER
BIST ANA
BIST ANKARA
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

ULAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.