Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

UFUK Hisse Logo
UFUK Hisse Logo

UFUK Hisse

Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

UFUK Hisse Senedi


UFUK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.


FFK Fon Finansal Kiralama Anonim Şirketi , Başbakanlık Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan faaliyet iznine istinaden 3226 sayılı Finansal Kiralama Kanunu hükümleri çerçevesinde, Türkiye’de faaliyet göstermek amacıyla, 1995 yılında Site Finansal Kiralama Anonim Şirketi unvanı altında kurulmuştur.

16 Temmuz 2002 tarihinde unvanımız FFK Fon Finansal Kiralama Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir.

Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul Anonim Şirketi

6 Ekim 2006 tarihinde bağlı ortaklık olan Toprak Finansal Kiralama A.Ş ile, tüm varlık ve yükümlülüklerini devralmak suretiyle birleşilmiştir.

Söz konusu birleşme ile şirket halka açılmış ve birleşme sonrasında ilk kez 31 Aralık 2006 tarihinde finansal tablo düzenlenip, SPK ve İMKB şimdiki adı ile Borsa İstanbul Anonim Şirketi’ye sunulmuştur.

26.06.2009 tarihinde; 15.615.627- TL olan Şirket sermayesinin tamamının kar yedeklerinden karşılanması suretiyle 31.231.254- TL arttırılarak 46.846.881- TL’ye çıkartılmıştır.10.11.2009 tarihinde Şirket’in satılmaya hazır finansal varlıkları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası Anonim Şirketi ve iştiraklerinde yer alan Kaynak Finansal Kiralama Anonim Şirketi hisse senetleri kısmi bölünme yoluyla, Şirket’in mevcut ortakları tarafından yeni kurulan Gözde Finansal Hizmetler Anonim Şirketi’ye devredilmiş ve Gözde Finansal Hizmetler Anonim Şirketi’nin sermayesini temsil eden paylar, Şirket’in ortaklarına Şirket’teki mevcut payları oranında verilmiştir.

17.03.2015 tarihinde şirket yönetim kurulu şirketin faaliyet konusunun değişikliği ile ilgili karar almış ve bunun akabinde 18.09.2015 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul ile şirket unvanı ve faaliyet konusu değişmiş ve unvanı Fon Sınai Yatırımlar Anonim Şirketi olmuştur. 29.04.2016 tarihinde yapılan olağan genel kurulda ise şirket unvanı Ufuk Yatırım Yönetim ve Gayrimenkul Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir.

Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kısıklı Mah. Çeşme Çıkmazı Sok. No:6/1 Üsküdar/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ufukyyg.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

UFUK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.