Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TURGG Hisse Logo
TURGG Hisse Logo

TURGG Hisse

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş.

TURGG Hisse Senedi


TURGG hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş.

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş.


Tu¨rker Proje Gayrimenkul ve Yatırım Gelis¸tirme A.S¸. (“S¸irket”), bas¸ka bir halka ac¸ık anonim ortaklık olan Mutlu Aku¨ ve Malzemeleri Sanayii A.S¸. aktifinde yer alan bir kısım gayrimenkullerin Kurumlar Vergisi Kanununun 19-20.maddeleri, TTK’nun 159-179. Maddeleri ve Sermaye Piyasası mevzuatı c¸erc¸evesinde, “ortaklara pay devri modeli ile” kısmi bo¨lu¨nme yoluyla Mutlu Yatırım Proje ve Gayrimenkul Gelis¸tirme A.S¸. u¨nvanıyla kurulmus¸ bir s¸irkettir.

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme Anonim Şirketi

S¸irket Genel Kurulu 22 Mart 2015 tarihli 2014 yılı Olagˆan Genel Kurul toplantısında S¸irketin u¨nvanını TU¨RKER PROJE GAYRI·MENKUL VE YATIRIM GELI·S¸TI·RME A.S¸. olarak degˆis¸tirilmesine karar vermis¸ olup u¨nvan degˆis¸ikligˆi 18 Mayıs 2015 Tarihinde tescil edilmis¸tir. S¸irket’in paylarının %25’i Borsa I·stanbul’da is¸lem go¨rmektedir.

S¸irket’in amacı sahibi oldugˆu gayrimenkuller ile ilgili projeler yapılması, arazilerin degˆerlendirilmesi, mevcut projelerin gelis¸tirilmesi faaliyetlerini su¨rdu¨rmektir. Ayrıca gayrimenkuller u¨zerine konut, is¸, ofis, alıs¸veris¸ ve egˆlence merkezleri, egˆitim merkezleri, sagˆlık kompleksleri ve hastane gibi sagˆlık tesisleri ile otel, motel, tatil ko¨yu¨, yat limanı, restoran ve buna benzer turistik tesisler kurmak, ins¸a etmek, ettirmek, is¸letmek, is¸letme hakkını devretmek, kiraya vermek, kurulu veya kurulacak tesisler kiralamak, bu amac¸la ortaklıklar kurmak, her tu¨rlu¨ is¸birligˆi so¨zles¸meleri yapmaktır.

Türker Proje Gayrimenkul Ve Yatırım Geliştirme A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ACIBADEM MAHALLESİ ÇEÇEN SOKAK AKASYA ACIBADEM SİTESİ KENT ETABI A BLOK D:222 ACIBADEM ÜSKÜDAR İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.turker-gg.com
Şirketin Süresi
Hudutsuzdur.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
MGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST ANA
BIST İSTANBUL
BIST İNŞAAT
Şirketin Sektörü
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK İŞLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

TURGG Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.