Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TUKAS Hisse Logo
TUKAS Hisse Logo

TUKAS Hisse

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

TUKAS Hisse Senedi


TUKAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1962 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan ve yarım asırlık lezzet yolculuğunda, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her öğününde çeşitli ürünleriyle sofralarda “lezzet sihirbazı” olarak yer alan Tukaş, kalitesine gösterdiği özen ve tüketicisine verdiği güvenle tarıma dayalı gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.

Genel Müdürlüğü İzmir Torbalı’da bulunan Tukaş üretim faaliyetlerini İzmir’in Torbalı, Balıkesir’in Manyas ve Manisa’nın Akhisar ilçelerindeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Ürünlerini ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği ve GFSI Standartları çerçevesinde üretmekte olan Tukaş uluslararası gıda platformunda geçerli olan IFS (International Food Standard), BRC (British Retail Consortium), Helal Gıda ve Kosher belgelerine sahiptir. “Güvenli gıda tarladan başlar.” Bilinciyle çıktığı lezzet yolculuğunda, tarımsal hammaddeleri “kontrollü tarım sistemi” ile tedarik etmekte; hasat mevsiminde tarladan özenle toplanan taze sebze ve meyveleri anında işleyip güvenli gıda olarak “Tukaş” markasıyla tüketicilere sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Gıda endüstrisinde pazar lideri ve öncü olmak için, her yerde ve her öğününüze keyif katmayı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Nitelikli ekibimizi ve iş ortaklarımızın gücü sayesinde, müşterilerimizin beğenisine uygun yüksek kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, çevre dostu ve kolay erişilebilir gıda ürünleri üreterek sofraları zenginleştiriyoruz.

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Ürün Kalitesinde Süreklilik

Maliyet Farkındalığı ve Verimlilik

Kişisel Gelişim

Sağlık ve Güvenlik

Güçlü Çalışma Etiki

Karşılıklı Saygı

Çevresel Sürdürülebilirlik

Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Çaybaşı Mah. Aydın Cad. No:51 Torbalı / İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.tukas.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST GIDA, İÇECEK
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST İZMİR
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

TUKAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.