Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TSKB Hisse Logo
TSKB Hisse Logo

TSKB Hisse

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.

TSKB Hisse Senedi


TSKB hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.


Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Anonim Şirketi, bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin ilk özel kalkınma ve yatırım bankası olan TSKB, iş dünyasının sürdürülebilir yatırım projeleri için nitelikli finansman desteği sağlamaktadır.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Anonim Şirketi

TSKB verdiği kurumsal krediler olarak sanayi yatırımları, enerji ve kaynak verimliliği, çevre yatırımları, yenilenebilir enerji, sürdürülebilir turizm, eğitim ve sağlık yatırımlarına proje finansmanı olarak enerji üretimi ve dağıtımı, otel, AVM ve ticari gayrimenkul, lojistik, ulaşım/altyapı, kamu-özel sektör, ortaklığı projeleri, satınalma ve birleşmeler ile beraber toptancı bankacılık, KOBİ finansmanı, ihracat destek kredisi, dış ticaret finansmanı, ülke (eca) kredileri, işletme sermayesi finansmanı ve finansal kiralama alanında danışmanlık ve yatırım bankacılığı hizmetleri vermektedir.

TSKB işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören TSKB’ın ana faaliyet konusu bankacılıktır. TSKB mali kuruluşlar, bankalar ve özel finans kurumları sektörlerinde hizmet vermektedir.

TSKB, Borsa İstanbul’da BIST TEMETTÜ / BIST 100-30 / BIST 50 / BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ENDEKSİ / BIST 100 / BIST TÜM / BIST BANKA / BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST YILDIZ / BIST MALİ endekslerine dahildir.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar

TSKB Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.