Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TMPOL Hisse Logo
TMPOL Hisse Logo

TMPOL Hisse

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

TMPOL Hisse Senedi


TMPOL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.


Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Termoplastik levha üretim endüstrisinin öncülerinden olan, ürettiği yüksek kalitedeki ekstrüde levhalar ile kısa sürede ülkemizde ve dünya çapında aranan bir çözüm ortağı olmuştur.

Türkiye’de bulunan 25.000 m2’ lik üretim tesisimiz modern ve en yeni teknolojiye sahip makineler ile donatılmıştır.

Bu makineler sayesinde fabrikamızın üretim kapasitesi yıllık 9.000 ton ’dur.

Mobilya, sıhhi tesisat, inşaat, otomotiv, beyaz eşya, reklam, ve medikal sektörleri dahil olmak üzere birçok sektörün başarılı çözüm ortağı ve yarı mamul tedarikçisiyiz.

Kısa bir süre içerisinde toplam kalite anlayışı ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile tüm dünyada iş ortakları kazanmayı başardık.

Şu anda ürünlerimiz 30’dan fazla ülkede kullanılmakta ve beğenilmektedir.

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Kalınlıkları 0, 3 mm ile 8, 0 mm arasında değişmekte olan PMMA, ABS, ABS / PMMA, HIPS, GPPS, PE ve PP levhalarımız iş ortaklarımız tarafından özellikle tercih edilmektedir.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre muhtelif en, boy ve kalınlıklarda üretim yapılmaktadır.

Termoplastik levha endüstrisinin kabul ettiği en kaliteli hammadde kullanımı ve kalifiye elemanlarımızın sayesinde, kaliteli ürün, kısa üretim süreleri ve rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize sürdürülebilir hizmet sunmakta olduğu yaygın olarak bilinmektedir.

Toplam kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz sayesinde ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahip olmaya hak kazandık.

Kalite ve kalitenin devamlılığı bizim için olduğu gibi iş ortaklarımız için de yüksek önem taşımaktadır.

Söz konusu anlayış ile ürünlerimizin mekanik testlerini son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızda periyodik olarak yaparak, kalitenin sürekliliğini korumaktayız.

Müşteri memnuniyeti çalışma ilkelerimizin arasında çok özel bir yere sahiptir. Bu neden ile müşterilerimizin çeşit, renk ve ebat konusunda bütün isteklerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Geniş renk yelpazemize ek olarak, talep edilen bütün renkleri üretiyoruz.

İleriye dönük yatırımlarımızı, sürekli değişen müşteri talepleri doğrultusunda, verimliliği artırarak planlamaya ve yapmaya devam etmekteyiz.

Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 5.Cadde No:9 Melikgazi/Kayseri
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.temapol.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KOBI SANAYİ
BIST ANA
BIST KAYSERİ
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

TMPOL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.