Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TGSAS Hisse Senedi


TGSAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
TGS Dış Ticaret A.Ş.

TGS Dış Ticaret A.Ş.


TGS DIŞ TİCARET Anonim Şirketi; 1999 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini Sektörel Dış Ticaret Şirketi unvanıyla gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz 2004 yılında “Dış Ticaret Sermaye Şirketi” unvanını alarak ; ülkemizde yerleşik ihracatçı firmaları ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık hizmeti vermektedir.

TGS Dış Ticaret Anonim Şirketi

TGS DIŞ TİCARET AŞ. 2015 yılında 1.005 milyon USD ve 2016 yılında 1.014 milyon USD ihracat hacmi ile Türkiye sıralamasında 10. Sırada yer almış olup;

aynı yıllarda Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe 1’inciliğini de muhafaza etmiştir. Ekonomideki belirsizliklere rağmen 2017 yılını, 1 milyar USD yakın gerçekleştirmiş olduğumuz ihracat rakamı ile kapatmış bulunuyoruz.

2018 yılında; TGS DIŞ TİCARET Anonim Şirketi 2.600 milyon USD ihracat rakamı ile kapatarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi( TİM) Türkiye ihracat sıralamasında 5. sırada yer almıştır. Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe de 1.ciliğini her yıl olduğu gibi 2018 yılında da korumuştur.

2019 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi ülkemizin; Dünya Ekonomisinde bulunduğu yerin sıralamasını değiştirmek mücadelesi içinde olacağız.

TGS, şu anda ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlayan 300 ün üzerinde ihracatçıya hizmet vermektedir.

TGS Dış Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspres Yolu No:9 Capital Tower Kat : 1 D:11/12/13/14 Küçükçekmece İSTANBUL TÜRKİYE
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.tgsas.com
Şirketin Süresi
1999 Yılında kuruldu.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST TİCARET
BIST İSTANBUL
BIST HİZMETLER
BIST ANA
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
TOPTAN TİCARET
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

TGSAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.