Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TEKTU Hisse Logo
TEKTU Hisse Logo

TEKTU Hisse

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.

TEKTU Hisse Senedi


TEKTU hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.


Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar Anonim Şirketi, 1982 yılında, inşaat grubu şirketleri, endüstri, ticaret, medya, bankacılık, turizm ve elektronik sanayi alanlarında, birçok güçlü kuruluş ve sektörün oluşumuna temel teşkil edecek şekilde kurulmuş olan TEK-ART HOLDİNG Anonim Şirketi, Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Sayın Mehmet Ali Yılmaz’ın katkılarıyla 1973’ ten günümüze, pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza attık.

TEK-ART olarak, özellikle İnşaat sektöründe pek çok projeyi başarıyla tamamlamakla beraber, medya ve iletişimde, Zigana TV, Zigana Radyo ve Karadeniz Gazetesi ile Karadeniz bölgemizde sektörün en güçlü oyuncusu olarak yer aldık.

Aynı zamanda yine görsel ve işitsel medya yayıncılığında, ulusal yayın yapan TV EM kanalı olarak da hizmet vermekteyiz. Ülkemizde turizm sektörünün gözbebeği Antalya Beldibi’ n de, 5 yıldızlı bir otelden beklenenlerin çok ötesinde bir anlayışıyla Zigana tatil köyünü hizmete soktuk.

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar Anonim Şirketi

Bankacılık ve elektronik sanayide de yapılan yatırımlar ile birlikte ülkemizin çağ atlamasına katkıda bulunduk.

Tek-Art HoldinG

Özellikle son otuz yılda ulaşılan ve yine ülkemize onur payesi veren bu başarılı çizgi, ilk on yıldan itibaren kurucumuz ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı’mız Sn. Mehmet Ali YILMAZ’ ın cesareti, çalışanlarına yüklediği motivasyon ve dinamizm ile gerçekleştirilmiştir.

21. yüzyılda TEK-ART HOLDİNG Anonim Şirketi olarak, yepyeni bir hayalle yeni ufuklara doğru yola çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu Hayalin içerisinde eşsiz bir mavi, uçsuz bucaksız bir yeşil ve Ege’nin büyüleyici kokusu var. Tüm bunlara vizyonumuzla eşlik ederek, Çeşme’de lüksün ve doğallığın harmanlandığı yepyeni bir dünya inşa ettik.

Sizlere bu eşsiz dünyayı, Yeni Resort Zigana Alaçatı’yı; incelemeniz için hazırlanan ayrıntılı katalogda sunmaktan büyük bir keyif duyacağımızı belirtir, özellikle siz değerli dostlarımıza verdiğiniz destekler için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.

Amacımız, dünyanın her köşesinde, geçmişte ve günümüzde hizmet ürettiğimiz tüm alanlarda olduğu gibi, bu yepyeni projemizde de Türk müteşebbisinin gururu olmaktır. Bu gücü sizlerden aldığımızı biliyor, ve yine, yeniden geleceğin yapılanmasında bu büyük proje çerçevesinde birlikte olmayı diliyoruz…

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
SEFAKÖY,HALKALI CADDESİ NO:245-12 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBULTEL:0212 471 61 16-0212 471 61 19 FAKS:0212 698 97 70
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.clubzigana.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST TURİZM
BIST ANA
BIST ANTALYA
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

TEKTU Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.