Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

TACTR Hisse Logo
TACTR Hisse Logo

TACTR Hisse

Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

TACTR Hisse Senedi


TACTR hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, damızlık süt sığırı yetiştiriciliği, besi ünitesi, gezer tavuk ve seralar olmak üzere tamamı Düzce’de olmak üzere yaklaşık 20.000 metrekare kapalı alanda, broiler tavuk üretimi ise yaklaşık 11.000 metrekare kapalı alanda yapılmaktadır.

Taç Tarım Ürünleri’ne bağlı olan tavuk tesislerinde 45 günde 325 bin adet, besicilik tesislerinde 300 adetlik besi ünitesi devreye sokularak işletmede doğan erkek hayvanlar yetiştirilerek aylık ortalama 4.500 kg kırmızı et satışı gerçekleştirmektedir.

Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

TACTR işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Taç Tarım Ürünleri’nin ana faaliyet konusu süt imalatı, işlenmiş (pastörize edilmiş, sterilize edilmiş, homojenleştirilmiş ve/veya yüksek ısıdan geçirilmiş) (katı veya toz halde süt hariç), sütten yapılan diğer ürünlerin imalatı (tereyağı, yoğurt, ayran, kaymak, krema, vb.) (krem şanti dahil) (katı veya toz halde krema hariç), fırın ürünleri imalatı (ekmek, pide, simit, vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç), makarna, şehriye, kuskus ve benzeri mamullerin imalatı (doldurulmuş veya dondurulmuş olanlar dahil), sütü sağılan büyük baş hayvan yetiştiriciliği (sütü için inek ve manda yetiştiriciliği), canlı hayvanların bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapmaktadır.

Taç Tarım Ürünleri, Borsa İstanbul’da BIST KOBI SANAYİ’nde işlem görmektedir.

Taç Tarım Ürünleri Hayvancılık Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
GÖLORMANI KÖYÜ MERKEZ MAHALLESİ NO: 158-159 MERKEZ / DÜZCE
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.tactarim.com.tr
Şirketin Süresi
Şirketin süresi kesin kuruluşundan başlamak üzere süresizdir.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
TARIM, ORMANCILIK VE BALIKÇILIK
TARIM VE HAYVANCILIK AVCILIK VE İLGİLİ HİZMET FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

TACTR Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.