Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SODSN Hisse Senedi


SODSN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Sodaş Sodyum Sanayi A.Ş.

Sodaş Sodyum Sanayi A.Ş.


Sodaş Sodyum Sanayi Anonim Şirketi, Madencilik, Kimyevi madde üretimi gayesi ile kurulan SODAŞ, 1975 yılında halka açılışını tamamlayarak 320 ortağa ulaşmış, Türkiye’de halka açılma girişimlerine yeni başlayan şirketlere örnek teşkil edecek başarı elde etmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar ortaklık yapısını değiştirmeden gelen SODAŞ, bugün Türkiye’nin ikinci, Dünyanın ise sayılı Rafine Sodyum Sülfat üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Sodaş Sodyum Sanayi Anonim Şirketi

Merkezi İzmir’de olan SODAŞ’ın, üretim fabrikaları Denizli-Çardak’da bulunmaktadır.

Afyon-Denizli İl sınırları içerisinde kalan Acıgöl’ün kıyısında yer alan Çardak tesisleri 125.738 m² açık, 14.384 m² kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdürmektedir.

1998 yılında Rafinasyon tesisine yapılan yatırım sonucu üretim kapasitesini arttıran SODAŞ, Türk Ekonomisine olan katkısını devam ettirmiştir.

Sodaş Sodyum Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
1476 Sokak No. 2 Aksoy Residence Kat:13, Daire:42, Alsancak - İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sodas.com.tr
Şirketin Süresi
süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU

SODSN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.