Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SNKRN Hisse Logo
SNKRN Hisse Logo

SNKRN Hisse

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.

SNKRN Hisse Senedi


SNKRN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.


Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri Anonim Şirketi, Tu¨rkiye’nin o¨nde gelen Elektronik Gu¨venlik Sistemleri Entegrato¨r firmaları arasında yer alan Senkron Gu¨venlik ve I·letis¸im Sistemleri A.S¸., sekto¨ru¨n en ko¨klu¨ s¸irketleri arasındadır.

Mu¨hendislik hizmetlerinde uzman olan s¸irket, 20 yıldır ulusal ve global kurulus¸lara elektronik gu¨venlik sistemleri c¸o¨zu¨mleri sunmaktadır.

Birc¸ok uluslararası markanın c¸o¨zu¨m ve is¸ ortagˆı olan Senkron, kos¸ulsuz mu¨s¸teri memnuniyeti hedefiyle anahtar teslim proje hizmetleri sunan elektronik gu¨venlik sistemleri entegrato¨ru¨du¨r.

Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri Anonim Şirketi

Senkron, Tu¨rkiye’de bankacılık sekto¨ru¨ne yo¨nelik gu¨venlik c¸o¨zu¨mleri ve hizmetleri gelis¸tirerek, konsept olarak sunan ilk s¸irkettir. Yurtic¸inde ve yurtdıs¸ında 200.000’den fazla kurulu sistemi bulunan s¸irket, agˆırlıklı olarak banka ve finans kurumlarına, perakendecilik ve magˆaza zincirlerine, uluslararası firmalara, holdinglere, konut ve yas¸am alanlarına hizmet vermektedir.

Senkron’un 20 yılda ulas¸tıgˆı bas¸arı, mu¨s¸teri odaklı yaklas¸ımının, yenilikc¸i teknolojisinin, yu¨ksek bilgi birikiminin ve kaliteden o¨du¨n vermeden sundugˆu inovatif u¨ru¨n, hizmet ve c¸o¨zu¨mleri merkez alan yo¨netim anlayıs¸ının sonucudur.

Uzmanlıgˆı ve deneyimleri sayesinde bas¸arılı projelere imza atan Senkron, finans kurulus¸larından enerji santrallerine, holdinglerden magˆaza zincirlerine, kamu kurumlarından medya ve basın kurulus¸larına kadar yu¨zlerce mu¨s¸terisinin tu¨m elektronik gu¨venlik c¸o¨zu¨mleri ihtiyac¸larına cevap vermektedir.Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Ergenekon Mh. Dolapdere Cd. No:134 34373 Pangaltı Şişli İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.senkronguvenlik.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
NOTE OFFİCE ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST İSTANBUL
BIST ANA
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İDARİ VE DESTEK HİZMET FAALİYETLERİ
GÜVENLİK VE SORUŞTURMA FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SNKRN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.