Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SILVR Hisse Logo
SILVR Hisse Logo

SILVR Hisse

Silverline Endustri ve Ticaret A.Ş.

SILVR Hisse Senedi


SILVR hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Silverline Endustri ve Ticaret A.Ş.

Silverline Endustri ve Ticaret A.Ş.


Silverline Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi, 1994 yılında kuruldu. mutfaklarda kullanılmak üzere ocak ve fırın üretimi gerçekleştirmektedir. Dünya çapında 100 ülkeye ürünlerini ihraç eden Silverline Ankastre, 2014 yılından beri Ekonomi Bakanlığı tarafından uygulanan Turquality Programı kapsamında yer almaktadır.

SILVR işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Silverline Ankastre’nin ana faaliyet konusu elektrikli, elektriksiz veya başka bir enerji kaynağı ile çalışan her türlü beyaz ve gri ev eşyaları ile hazır mutfak ve ankastre ev ürünleri üretimi, satış ve pazarlaması, ithali, ihracı ile ilgili ticari ve sınai faaliyetlerde bulunmaktadır.

Silverline Endustri ve Ticaret Anonim Şirketi

Silverline Ankastre, imalat sanayii, metal eşya, makine ve gereç yapım, elektrik makinaları ve aygıtları sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Silverline Ankastre, Borsa İstanbul’da BIST TÜM / BIST METAL EŞYA, MAKİNA / BIST ANA / BIST 100 / BIST SINAİ endekslerine dahildir.

Silverline Endustri ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİMERZİFON/AMASYA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.silverline.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

SILVR Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.