Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SERVE Hisse Logo
SERVE Hisse Logo

SERVE Hisse

Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SERVE Hisse Senedi


SERVE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1996 yılında kuruldu. ofis ve okul yaşamında hayatı kolaylaştırmak verimliliği arttırmak amacı ile ihtiyaç duyulan ürünlerin dağıtımını en uygun şartlarla tüketiciye ulaşmasını temin etmektedir.

2016 yılında Serve ile Türkiye genelinde Torku markalı ürünlerin Satış ve Pazarlamasını yapmakta olan Panek Ziraat Aletleri Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Otomotiv Yakıt Petrol Ürünleri Tarım Ticaret Anonim Şirketi

Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

arasında Torku markalı ürünlerin İstanbul İli Avrupa yakası Boğaz hattı bölgesinde Satış ve Dağıtımını yapmak amacı ile bayilik sözleşmesi imzalanmıştır.

SERVE işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Serve’nin ana faaliyet konusu büro ve kırtasiye malzemeleri ithalatı, imalatı, ihracatı, ve dahili ticareti, eğitim kurumları faaliyeti, elektrik, elektronik, mekanik, enerji, inşaat ve taahhüt faaliyeti, gıda ve hayvancılık faaliyetleridir.

Serve, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda faaliyet göstermektedir.

Serve Kırtasiye Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Abbasağa Mah. Jandarma Mektebi Sok. Kurtel Apt. 16/A Yıldız Beşiktaş İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.serve.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
EĞİTİM, SAĞLIK, SPOR VE DİĞER SOSYAL HİZMETLER
YARATICI SANATLAR GÖSTERİ SANATLARI VE EĞLENCE FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

SERVE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.