Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SELGD Hisse Logo
SELGD Hisse Logo

SELGD Hisse

Selçuk Gıda Endustri İhracat İthalat A.Ş.

SELGD Hisse Senedi


SELGD hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Selçuk Gıda Endustri İhracat İthalat A.Ş.

Selçuk Gıda Endustri İhracat İthalat A.Ş.


Selçuk Gıda Endüstri İhracat İthalat Anonim Şirketi, 1932 yılında kuruldu, gıda sektöründe hizmet vermektedir.

50 bin ton kapasiteli üretim tesislerine sahip olan Selçuk Gıda, üretiminin çok büyük bir kısmını Güney Kore’den Amerika Birleşik Devletleri’ne kadar 30 ülkeye ihraç etmektedir.

Selçuk Gıda Endustri İhracat İthalat Anonim Şirketi

SELGD işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Selçuk Gıda’nın ana faaliyet konusu kuru meyve imalatı, ihracatı ve dahili satışıdır.

Selçuk Gıda, imalat sanayii, gıda, içki ve tütün, gıda maddeleri sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Selçuk Gıda, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

Selçuk Gıda Endustri İhracat İthalat A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Vali Kazım Dirik Caddesi No:4 Gayret Han Kat:7 Daire:701 Pasaport İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.selcukfood.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

SELGD Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.