Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SEKUR Hisse Logo
SEKUR Hisse Logo

SEKUR Hisse

Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş.

SEKUR Hisse Senedi


SEKUR hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş.

Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş.


1997 Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi, yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (GEPOSB) fabrikasında plastik ambalaj sektöründe faaliyetine başlayan firmamız; üretim, satış ve hizmet kalitesinde tutarlılık sağlamak sorumluluğu ile faaliyetini sürdürmektedir. 2000 senesinde ürün çeşitliliğini arttıran firma, farklı pazarlara da girmiştir. 2003 senesinde teknoloji yatırımıyla kapasite artışı da sağlanmıştır.

2006 yılında makine parkı yenilenmiş, ürün çeşitliliği ve kapasite artışı ivme kazanmıştır.??

2010 yılında gıda ambalajına uygun nitelikli mamul üretim tesisi yatırımı yapılmıştır. 2010 yılında iştirak firma Polifilm Ambalaj San. Anonim Şirketi kurulmuştur.

Nitelikli PE film mamullerin satış ve pazarlama organizasyonu firmanın iştiraki olarak kurulan bu firma tarafından yürütülmektedir.??

2011 yılında AR-GE departmanı kurulmuş, laboratuvar yatırımı yapılmıştır. Sekuro Plastik Ambalaj San. Anonim Şirketi 2011 yılında faaliyetlerini SGS tarafından sertifikalandırılan ISO 9001 ve ISO 22000 güvence sistemi ile yönetmeye başlamıştır.??

2011 yılında Bilecik - Bozüyük organize sanayi bölgesinde sanayi arsası yatırımı yapılmıştır.

2012 yılında firma faaliyetlerini kurumsal kaynak planlama (IAS – ERP) ile otomasyon altına almıştır.

Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi Anonim Şirketi

2013 Halka Arz Seferberliği projesi çerçevesinde Halka Arz Çalışmalarını tamamlayan Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi Aş 2013 Ekim de Halka arz yapmış ve İMKB de işlem görmeye başlamıştır.

2014 Bilecik - Bozüyük organize sanayi bölgesinde fabrika inşaatı tamamlanmıştır.

2014 Nitelikli PE Film Ürünleri kapasite genişlemesi çerçevesinde yeni hat devreye girmiştir.

2015 PE Film mamullerinde ihracat başlamış, Toplam kapasite artmıştır.

2015 Yönetim Ofisi Kavacık İstanbul da açılmıştır.

2016 Bozüyük Fabrikaya taşınma ile Yurtiçi ve Yurtdışı satışlarının artışı % 100 e ulaşmıştır.

2016 Fabrika Kapalı ve Açık Alanlarında ek Bina ve Düzenlemeler ile toplam 9.000 m2 Kapalı Alan oluşmuştur.

2017 İştirak Firmamız Polifilm Anonim Şirketi ürünlerinin Yurt çi ve Yurt Dışı Pazarlama Markası olarak PFL Flexibe Films bulunmuştur.

2017 PFL Flexible Films ile Almanya'da Interpack 2017 Fuarında Yurt Dışı Yeni Pazarlara Marka ve Ürün tanıtımı yapılmıştır.

2017 PFL Flexible Films Markalı Ürünlerinin Yurtiçi ve Yurtdışı Pazarlar için toplam da %50 Kapasite Artışı öngörülen yeni Yatırım Planlanmıştır.?

Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
EKİNCİLER CAD.ELBİSTAN SOK.SAS PLAZA NO:10 KAT:3 D:9 KAVACIK-BEYKOZ/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sekuro.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST SINAİ
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SEKUR Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.