Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SEKFK Hisse Senedi


SEKFK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Şeker Finansal Kiralama A.Ş.

Şeker Finansal Kiralama A.Ş.


Şeker Finansal Kiralama Anonim Şirketi, 1997 yılında Şekerbank bünyesinde kuruldu, finansal kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Şeker Leasing, İstanbul merkezi dışında Ankara, Gaziantep ve İzmir’deki 3 bölge şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

SEKFK işlem kodu ile Borsa İstanbul’da Şeker Leasing’in ana faaliyet konusu Finansal Kiralama Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde yurt içi ve yurt dışı finansal kiralama faaliyetlerinde bulunmak ve her türlü kiralama (leasing) işlemlerini yapmaktır.

Şeker Finansal Kiralama Anonim Şirketi

Şeker Leasing, mali kuruluşlar, finansal kiralama ve factoring şirketleri, finansal kiralama şirketleri sektörlerinde hizmet vermektedir.

Şeker Leasing, Borsa İstanbul’da ANA PAZAR ve KESİN ALIM-SATIM PAZARI’nda işlem görmektedir.

Şeker Finansal Kiralama A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Büyükdere Caddesi, Metrocity İş Merkezi A Blok No:171 Kat:8 Esentepe / Şişli / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sekerleasing.com.tr
Şirketin Süresi
Tescil ve ilan edildiği tarihten itibaren süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST FİN. KİR. FAKTORİNG
BIST MALİ
BIST TÜM-100
BIST ANA
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
FİNANSAL KİRALAMA VE FAKTORİNG ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
KESİN ALIM SATIM PAZARI
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)
ANA PAZAR - GRUP 2

SEKFK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.