Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SAYAS Hisse Logo
SAYAS Hisse Logo

SAYAS Hisse

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SAYAS Hisse Senedi


SAYAS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 yılında 80 m² 'lik bir alanda sadece 5 çalışanla kurulan, 1992 yılında limited şirket olarak kurumsallaşma yolunda ilk adımını atmıştır.

KURUMSALLAŞMA

Bir limited şirket olan Say, 2004 yılında anonim şirket olarak kurumsallaştı ve Say ailesi büyümeye devam etti.

ATEŞÇELİK

2006 yılına kadar şirket yapısı içinde faaliyetlerine devam eden çelik departmanı, ATEŞÇELİK olarak kurumsallaştı ve bugün özellikle rüzgar tribün üretiminde Türkiye'nin lider kuruluşlarından biri haline geldi.

PLAKA MOBİLYA

2007 yılında başlayan ahşap mobilya yatırımı 2009 yılına kadar devam etti; tüm bölüm CNC kontrollü makineler ile donatılmış ve son derece modern bir üretim tesisine dönüştürülmüştür.

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2011 yılında ahşap mobilya üretim hattı ayrıldı. PLAKA Mobilya adıyla mobilya konusunda kurumsallaşmanın ve markalaşmanın ilk adımı atıldı.

HALKA ARZ

Say, 2013 yılında ilk halka arzını yaptı ve tabela sektöründe dünyada tek halka açık şirket oldu.

Say her yıl Avrupa, Afrika ve Asya'da yüzlerce yere geniş bir yelpazede mal ve hizmet sağlamaktadır.

İşimiz

Kurumsal kimlik çözümlerinde ve dönüşümlerinde mağaza zincirlerine anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Projelerimiz, otomobil showroom ve satış galerileri, banka şubeleri, benzin istasyonları, hiper marketler ve alışveriş merkezleri, cihaz mağazaları, oteller ve telekomünikasyon sektörlerini kapsamaktadır ancak bunlarla sınırlı değildir. Tasarımdan kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerine kadar anahtar teslim projeler gerçekleştiriyoruz.

Stratejimiz

Türkiye pazarındaki doğrudan tedariklerimizin yanısıra, uzmanlığımız, iş modelimiz ve ağımız sayesinde Avrupa pazarında taşeron olarak projeler üstlenmek ve tecrübemizi, teknik becerilerimizi, yenilikçi çözümlere göre adapte etmek Say olarak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kemalpaşa O.S.B. Mh. İzmir-Ankara Yolu No:318 (Ansızca Devecihavlısı) Kemalpaşa İzmir
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sayreklam.com
Şirketin Süresi
Süresizdir.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
SUN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST İZMİR
BIST KOBI SANAYİ
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SAYAS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.