Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SANFM Hisse Logo
SANFM Hisse Logo

SANFM Hisse

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SANFM Hisse Senedi


SANFM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1990 yılında İstanbul' da kuruldu. Süngerden, ortopedik yatak üreten firma, ilk yıllarda tüm üretimini ihraç etti.

Süreç içerisinde teknolojik altyapısını geliştiren Sanifoam, faaliyetlerini ihracattan sistem tedarikçiliğine kadar uzanan geniş bir yelpazede sürdürdü.

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

28 yılını tamamlarken otomotivden, filtrasyona, ses yalıtımından, akustik düzenlemeye, temizlik süngerinden, nonwoven üretimine kadar pek çok alanda ülkenin önde gelen üreticilerinden olan Sanifoam müşteri odaklı çözümler sunmayı prensip edinmiştir.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 14.000 m2 kapalı alanlı ana fabrikayı Bursa'da 3.000 m2 kurulu nonwoven üretim tesisi, Eskişehir, Ankara ve Adana'da kurduğu bölgesel üretim birimleriyle destekleyen Sanifoam halen 300 kişilik istihdam yaratmaktadır.

Üretim birimlerinde süngerin kesimi, form verilmesi, laminasyon, empregnasyon, non woven, ağaç işleme, geri dönüşümden mamul sünger gibi üretim süreçlerini kusursuz uygulayabilecek teknik donanıma sahip olan Sanifoam'ın altyapı dışında en büyük güvencesi tecrübeli ve dinamik kadrosudur..

Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Gazi Osman Paşa OSB Mah. 21.Sokak No:6/A Çerkezköy/TEKİRDAĞ
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sanifoam.com.tr
Şirketin Süresi
Şirketin hukuki varlığı belli bir süre ile sınırlandırılmamıştır.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TEKİRDAĞ
BIST ANA
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SANFM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.