Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SANEL Hisse Logo
SANEL Hisse Logo

SANEL Hisse

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SANEL Hisse Senedi


SANEL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret A.Ş.


SAN-EL Mühendislik Ltd. Şti. 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz 1000 kVA ile 100, 000 kVA arasında kurulu elektrik gücüne sahip tüm tesislerin ihtiyacı olan enerji dağıtım kontrol ve kumanda panolarının projelendirmesini imalatını ve bazı durumlarda tesis müteahhitliğini gerçekleştirir.

Söz konusu kurulu güce sahip tesislere örnek olarak kağıt , çimento, demirçelik, alüminyum, plastik, tekstil, petrokimya gibi tüm endüstriyel tesisler, oteller alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, devlet binaları gibi tüm sosyal tesisler, maden işletmeleri, enerji santralleri, toplu konutlar gibi akla gelen tüm orta ve büyük boyutlu işletmeler gösterilebilir.

kurumsal-2kurumsal-3kurumsal-4kurumsal-5kurumsal-1kurumsal-6kurumsal-yeni-1kurumsal-yeni-2

2005 : SAN-EL Mühendislik Ltd .Şti. kuruldu.

2008 : Kurumlar vergisi mükellefi olduğu Sarıgazi Vergi dairesi içinde ilk 100 firma arasına girdi.

2010 : Şu an bulunduğu binaya taşındı ve aynı yıl içerisinde projelendirmesini ve satışını yaptığı elektrik panolarının imalatına başladı.

2011 : Kiralamak sureti ile imalat hattına 1000 m2 daha ilave bir alan ekledi.

2012 : Ortaklarının sahip olduğu Bursa Şalt Merkezi Ltd. Şti. firmasını bünyesine kattı. Aynı yıl 47 Milyon TL faturalama değeri ile firma ciro rekorunu kırdı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Rana Yıldırım – Yönetim Kurulu Başkanı

Rıfat Şenol Günday – Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Fatih Karacanik- Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşegül Kayışcı-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

İbrahim Reyhan Özal-Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Şirket mevcut durumunda 3000 göz elektrik pano imalatını yaklaşık 60 kişilik bir kadro ve 2000 m2 kapalı alan ile gerçekleştirerek 2012 yılı için 47 Milyon TL faturalama rakamına ulaşmıştır.

Şirket yukarıda bahsedilen bu rakamlara ulaşmış olarak halihazırda ülke içerisindeki elektrik pano imalat firmalarından en önemlilerinden bir tanesi durumundadır.

Şirketin bu başarılı kariyeri, Türkiyenin ilk 500 firması arasına girmiş pek çok işletmeyi müşterisi haline getirmiştir. Söz konusu müşterilerine vermiş olduğu memnun edeci hizmetin sonucu olan aynı firmalardan düzenli ve tekrar eden sipariş alımları şirketin çok önemli diğer bir değeridir.

Bu firmalar arasında ; ABB, Kardemir, Türk Pirelli, Korteks, Erdemir, Oyak Renault Borusan, Aksa Akrilik, Tosçelik, Hayat Kimya, Mercedes, Fırat Plastik, Asaş, Göltaş Çimento, Ford Otosan, Cargill, Federal Mogul gibi firmalar bulunmaktadır.

San-el Mühendislik Elektrik Taahhüt San ve Tic Anonim Şirketi tümü tam zamanlı olmak üzere 2018 yılı sonu itibariyle 20 kişidir.SAN-EL Mühendislik Elektrik Taahhut Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Salacak Mahallesi Salacak İskele Caddesi No:22 Üsküdar/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.san-el.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST İSTANBUL
BIST İNŞAAT
BIST ANA
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK İŞLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SANEL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.