Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SAMAT Hisse Logo
SAMAT Hisse Logo

SAMAT Hisse

Saray Matbaacilik Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

SAMAT Hisse Senedi


SAMAT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Saray Matbaacilik Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Saray Matbaacilik Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.


1982 yılında kurulan Saray Matbaacılık Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, matbaacılık ve kırtasiye ürünleri imalat ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Makine ve tesis alanında faaliyette bulunduğu Ankara ve İstanbul illerinin önde gelen matbaa yatırımlarını gerçekleştiren Saray Matbaacılık, defter, kitap basımı, katalog ve benzeri işlerin hazırlanıp basılması süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Ofset bölümü tabaka ve web ofset olarak faaliyette bulunan Saray Matbaacılık, üç adet web ofset makinesi ve sayısı onlu rakamlara ulaşan farklı ebat ve özelliklerdeki tabaka ofset makineleriyle iki tesiste günlük 2 milyon forma baskı kapasitesine ulaşmıştır. Yine harman ve cilt makineleriyle aynı baskı kapasitesini ürün olarak işleyebilen Saray Matbaacılık, defter ve bloknot birimiyle spiralli ve tel dikiş olarak üretim gerçekleştirmektedir. PP, karton, sert ve spesiyal kapaklı ürünleriyle yurt içi ve yurt dışı pazarlara hitap etmektedir.

Saray Matbaacilik Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

SAMAT işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Saray Matbaacılık, her türlü matbaa ve matbaacılık işi, gazete dergi, bülten, insert basımı, takvim imalatı, reklam ve baskı işlemleri, kırtasiye, kitap, defter ve ajanda imalatı ile matbaa, kırtasiye ve ambalaj kağıtları ithalatı, ihracat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Saray Matbaacılık Borsa İstanbul’da BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM / BIST TÜM / BIST 100 / BIST Ankara / BIST ANA / BIST SINAİ endekslerine dahildir.

Saray Matbaacilik Kağıtçılık Kırtasiyecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ESENBOĞA YOLU 22. KM. BALIKHİSAR MAH. KÖY İÇİ NO:692 AKYURT / ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.saraymatbaa.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BDD BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANKARA
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

SAMAT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.