Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

SAFKR Hisse Logo
SAFKR Hisse Logo

SAFKR Hisse

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic

SAFKR Hisse Senedi


SAFKR hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic


Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic, Seyahat ettiğimiz otobüsün kliması, her gün bindiğimiz tren kliması, metro kliması, çocuklarımızın sütünü taşıyan araç soğutucuları ile özdeş olan Safkar markası, çeyrek asırdır sizlerin hizmetindedir.

Kurulduğu 1980'li yıllardan veri devamlı gelişerek büyüyen Safkar, bugün otobüs, midibüs, minibüs klimaları, frigorifik soğutucular, metro, tramvay, hafif raylı ve tren klimaları, savunma sanayi ürünleri ve vermekte olduğu dünya çapında mühendislik hizmetleri ile, bu boyutta hizmet sunan dünyanın sayılı firmaları arasındadır.

Teknolojiye verdiği önem sebebi ile kurulduğu günden itibaren tasarım ve test imkanlarına yatırım yapan Safkar. Türkiye ve Avrupa'nın en büyük ve yetkin klimatik test kabinlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.

Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic

Kalite konusunda ödün vermez anlayışını yetkili kurumlarca da onaylatan Safkar, otomotiv ürünleri için ISO-TS 16949 belgesine sahiptir.

Ayrıca, raylı sistemler için üretim yapan firmaların yetkinliklerini belgeleyen IRIS (International Railway Industry Standards) belgesine Türkiye'de sahip ilk üç firmadan biri olan Safkar, klima konusunda ise tek firmadır.

Çevreye ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğine verdiği değer ve önemi belgelemek amacı ile Safkar ISO14001 ve OHSAS 18001 belgelerini de almıştır.Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Ulukent Sanayi Bölgesi 1. Askeri Hava Lojmanları karşısı, Ulukent-Menemen/İzmir
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
http://www.safkar.com/
Şirketin Süresi
Şirket süresiz olarak kurulmuştur.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST KOBI SANAYİ
BIST SINAİ
BIST İZMİR
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

SAFKR Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.