Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

RTALB Hisse Logo
RTALB Hisse Logo

RTALB Hisse

RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. Sanayi Ticaret A.Ş.

RTALB Hisse Senedi


RTALB hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. Sanayi Ticaret A.Ş.

RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. Sanayi Ticaret A.Ş.


RTA Laboratuvarları 1996 yılında Merial kanatlı aşılarının dağıtımı ile İstanbul/Kadıköy’de sektöre giriş yaptı.

2001 yılında TÜBİTAK projelerinden birini destekleyerek Ar-Ge yatırımlarına başladı.

2002 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki binasına taşındı.

Aynı yıl bu binada moleküler biyoloji-genetik, immünoloji-seroloji temelli çalışmalar yapmaya uygun, ar-ge laboratuvarını kurdu.

RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

2004 yılında medikal ve endüstriyel biyoteknoloji ürünlerinin ar-ge ve üretimine yönelik laboratuvarları ve temiz alanları kurdu.

RTA markalı ilk ürünler bu yıl piyasa sunuldu. 2013 yılında ihracat faaliyetlerine başladı.

RTA Laboratuvarları, 2014 yılında hisselerinin %34’ünü bir biyoteknoloji firması kimliği ile halka arz etti.

RTA kendi konuları ile ilgili bilim camiası, endüstriyel firmalar, klinikler, üniversiteler ve araştırma kuruluşları ile yakın ilişkiler içinde bulunmaktadır.

2017’de T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi belgesi verilen RTA Laboratuvarları 2018 yılında Güler Yatırım Anonim Şirketi tarafından satın alınmıştır.

RTA Laboratuvarları Güler Yatırım Anonim Şirketi bünyesi altında ARGE ve Üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir.

2019 yılında A1 Yaşam Bilimleri Anonim Şirketi firması iştiraki ile hem diagnostik hem de yaşam bilimleri alanındaki pazarlama faaliyetlerine hız ve güç kazandırdı.

RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. Sanayi Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Balçık Köyü Yolu Üzeri Geposb İçi Cumhuriyet Cad. No:3 41400 Gebze / KOCAELİ
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.rtalabs.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KOCAELİ
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST KOBI SANAYİ
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

RTALB Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.