Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ROYAL Hisse Logo
ROYAL Hisse Logo

ROYAL Hisse

Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

ROYAL Hisse Senedi


ROYAL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.


2004 yılında kurulan Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, halı ve iplik üretim alanında faaliyet göstermektedir. Royal Halı, 200’ü aşkın showroom ve 1300’e yakın satış noktası ile hizmet vermektedir.

Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

ROYAL işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Royal Halı’nın ana faaliyet konusu her türlü halı ve makina halısı, iplik üretimi, ham ya da işlenmiş her türlü tekstil ürünlerinin imalatını, alım-satımını, pazarlamasını, ithalat ve ihracatını yapmaktır. Royal Halı, imalat sanayii, dokuma, giyim eşyası ve deri, dokuma sanayii sektörlerinde hizmet vermektedir.

Royal Halı, Borsa İstanbul’da YAKIN İZLEME PAZARI’nda işlem görmektedir.

Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
4. Organize Sanayi Bölgesi 83402 No'lu Cadde No: 3  Şehitkamil / Gaziantep
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.royalhali.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
SER-BERKER BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

ROYAL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.