Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

RODRG Hisse Logo
RODRG Hisse Logo

RODRG Hisse

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

RODRG Hisse Senedi


RODRG hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye’nin önemli markalarından biri olan, 1993 yılında Küçükdoğan ailesi tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Markamız; temellerinin atılmasının üzerinden geçen 25 yıllık süre zarfında dünya markası olma yolunda ilerleyerek 22 ayrı ülkede tescilini yapmış ve ihracatını kendi markası ile gerçekleştirerek uluslararası platformda da kalitesini ispat etmiştir.

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Ayrıca yüksek kaliteden ödün vermediğimiz ürünlerimiz, Türkiye genelinde 460 noktada yer alan bayilerimiz aracılığı ile tüketiciye ulaşmaktadır. Merter’de bulunan 200 metrekarelik Showroom’umuzda, tüm koleksiyonlarımız sergilenmekte olup; müşterinin beğenisine sunulmaktadır.

Ayrıca Beylikdüzü'nde 400 metrekarelik mağazamızda perakende satış da yapılmaktadır. Azerbaycan Cumhuriyeti Bakü şehrinde 7 ayrı noktada açmış olduğumuz mağazalarımız ile yurtdışında da hizmet vermekteyiz.

Merter'de toplamda 1.000 m2 fabrikamızda tecrübeli ve seçkin personelimizle yıllık 500.000. adet yüksek kalitede ürettiğimiz denim pantolon grubu ile, hızlı moda kategorisinde lider marka olma yolunda büyük adımlar atmaya devam etmekteyiz.

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
M.Nesih Özmen Mah.Fatih Cad.Kasım Sok.no:35/A Bölüm.5 Merter Güngören/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.rodrigo.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST GiP
BIST TÜM
BIST SINAİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST TÜM-100
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
GELİŞEN İŞLETMELER PAZARI

RODRG Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.