Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

RAYSG Hisse Senedi


RAYSG hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ray Sigorta A.Ş.

Ray Sigorta A.Ş.


Ray Sigorta Anonim Şirketi, 1958 yılında ulusal taşımacılık şirketlerinin (THY, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları, PTT) girişimleri ile kuruldu. sigortacılık alanında hizmet vermektedir. 1992 yılında Doğan Holding tarafından özelleştirilen Ray Sigorta, 2008 yılında logosuna Vienna Insurance Group bünyesine katıldı.Ray Sigorta Anonim Şirketi

Yüzde 81, 59 hissesi TBIH Services Group N.V, yüzde 12, 67 hissesi Vienna Insurance Group (VIG), yüzde 5, 7’si ise halka açık olan Ray Sigorta’nın hisse senetleri, 1997’den beri borsada işlem görmektedir.RAYSG işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Ray Sigorta’nın ana faaliyet konusu Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ve yabancı ülkelerde yangın, kaza, mali sorumluluk ile her tür kara, hava ve deniz taşımacılığı sigortaları, makine montajlarından doğan teknik hataların sigortalanması ve genellikle şahıslar, hayvanlar, mallar, ürünler, eşya, vasıta ve kıymetler üzerinde kanunen yasaklanmış olmayan her çeşit sigorta ve her tür koasürans ve asürans ve retrosesyon işlemleri yapmaktır. Ray Sigorta mali kuruluşlar ve sigorta şirketleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.Ray Sigorta, Borsa İstanbul’da ANA PAZAR’da işlem görmektedir.

Ray Sigorta A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Cumhuriyet Mahallesi Haydar Aliyev Cad. No.28 Sarıyer/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.raysigorta.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST MALİ
BIST SİGORTA
BIST ANA
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
SİGORTA ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

RAYSG Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.