Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

RALYH Hisse Senedi


RALYH hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ral Yatırım Holding A.Ş.

Ral Yatırım Holding A.Ş.


Bisaş Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1976 yılında Türkiye’de kurulmuştur.

Tekstil sektöründe uzun yıllar faaliyetlerini sürdürmüştür. Son dönemlerde Tekstil sektöründeki rekabet şartlarında yaşanan olumsuzluklar ile faaliyet zararlarının oluşmasına ve bunun sonucunda da 26 Şubat 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel kurul toplantısında üretim faaliyetlerini de sonlandırmış bulunmaktadır.

Ral Yatırım Holding Anonim Şirketi

Bu tarihe kadar şirketin faaliyet konusunu “Tekstil Boya ve Terbiye Üretim ve Ticareti ile Ticari Mal Alım ve Satışı iken” 18.05.2017 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında faaliyet konusunun “Çeşitli Şirketlerin Kurulmasını Temin Etmek veya Sermayelerine Katılmak ve Kurduğu Sermayesine İştirak Ettiği veya Sair Herhangi bir Şekilde Yönetimine Katıldığı Şirketlerin Çalışma Alanlarındaki Başarılarını Artırmak, Daha Karlı ve Verimli ve Günün Şartlarına Uygun Şekilde Yönetilmelerini ve İdarelerini Sağlamak, Ortak Hizmet Alanları Düzenleyerek Bu Hizmetlerin Mali Külfetlerini Hafifletmek” amaç ve konu başlıklı maddesi olarak değiştirilerek Holdingleşme yolunda ilk adımlarını atmıştır. Şirket Merkezi İstanbul’dan Ankara’ya taşınmıştır.

15.03.2018 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile şirketin unvanı Ral Yatırım Holding Anonim Şirketi olarak değişmiştir.

Ral Yatırım Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
VARLIK MAHALLESİ YAKACIK SOKAK NO:11/1 YENİMAHALLE/ ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ralyatirim.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST MALİ
BIST ANKARA
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST TÜM-100
BIST ANA
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

RALYH Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.