Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

QNBFL Hisse Logo
QNBFL Hisse Logo

QNBFL Hisse

QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş.

QNBFL Hisse Senedi


QNBFL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş.

QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş.


QNB Finans Finansal Kiralama Anonim Şirketi, Türkiye’nin leasing alanında kurulan ilk şirketlerinden biri olarak 1990 yılından bu yana müşterilerimizin işlerini geliştirmeleri için çalışıyoruz.

Yatırım finansmanında aktif rol oynayarak, leasing’in avantajlarından yararlanmak isteyen kurumların ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretiyoruz.

QNB Finans Finansal Kiralama Anonim Şirketi

Ekim 2016 tarihi itibariyle yeni ismi QNB Finansbank olan QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde yaratıcılık, liderlik, saygı, bağlılık ve “BİZ” olmak değerlerini benimseyen çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizin leasing alanındaki finansal ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kolay hizmetleri sağlıyoruz.

QNB Finansleasing olarak amacımız, leasing alanında lider bir marka olmak ve müşteri odaklı stratejilerle sürekli yeni ürünler geliştirmektir.

Pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizle birlikte, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuyor ve geliştirdiğimiz çözümlerle daima en iyiyi arıyoruz.

QNB Finans Finansal Kiralama A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. KRİSTAL KULE BİNASI NO:215 KAT:22 34394, ŞİŞLİ, İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.qnbfl.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST MALİ
BIST FİN. KİR. FAKTORİNG
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
FİNANSAL KİRALAMA VE FAKTORİNG ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)

QNBFL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.