Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

PRZMA Hisse Logo
PRZMA Hisse Logo

PRZMA Hisse

Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

PRZMA Hisse Senedi


PRZMA hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, tecrübeli personeli ve modern baskı makineleri ile müşterilerine doğal renkler tahhüt eder.

Yılların tecrübesine sahip PRİZMA, 1978 yılında sektöre girdi.

Geçen yaklaşık 30 yılda; gerek faaliyet alanı, gerekse faaliyet çeşitliliği konularında daima yükselen bir grafik çizdi.

Kendisini geliştirerek çağ yakalamayı kendine misyon edindi.

Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Oluşturduğu markalar ve ürettiği ürünlerle sektörümüzdeki yenilikçi ve öncü pozisyonunu korudu.

Sektörel sıkıntıların ve ekonomik darboğazların yaşandığı günlerde dahi, büyüyen ve atılımlarına devam eden PRİZMA, istihdam konusunda da sektöre öncülük etti.

Konusunda uzman matbaa ustaları ile çalışmayı kendisine ilke edinen PRİZMA tüm eğitim camiasına yenilikçi ve araştırmacı yayınlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli bir baskı elde etmek için yüksek çözünürlü fotoğraflar, profesyonel grafik çalı?ması ve ustaca yapılmış bir sayfa düzeni yetmez.

Baskıda renk çok önemlidir.

Hakiki doğal renkleri elde etmek yüksek bir teknoloji gerektirir.

Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 75. Yıl Cad. No:21 Hadımköy-Arnavutköy/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.prizmapress.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

PRZMA Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.