Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

POLHO Hisse Senedi


POLHO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Polisan Holding A.Ş.

Polisan Holding A.Ş.


Polisan Holding Anonim Şirketi sermayesine ve yönetimine katıldığı şirketler arasında koordinasyonu sağlamak, sevk ve idare edilmelerini temin etmek, planlama, pazarlama ve mali işler, finansman ve fon yönetimi, hukuk, insan kaynakları, bilgi işlem alanlarında gelişmiş tekniklerle çalışmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Şirket'in faaliyet konusu ticari, sınai, tarımsal, turistik, inşaat, madencilik, finansal konular başta olmak üzere her türlü iştigal konusunda çalışmak ve yerli ve yabancı şirketlerin sermayelerine ve yönetimlerine katılarak çeşitli faaliyetlerde bulunmaktır.

Şirket 2000 yılında kurulmuş olup, Şirket'in ticari merkezi; Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1.Kısım Liman Cad. No:7 Dilovası - Kocaeli'dir.

Şirket'in İstanbul Şubesi "İçerenköy Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. No: 86 Ataşehir-İstanbul"dadır.

Bağlı ortaklıklar:

Polisan Kimya Sanayii Anonim Şirketi

Poliport Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Polisan Tarımsal Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Polisan Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Polisan Hellas SA

Polisan Holding Anonim Şirketi

Polisan Maroc SA

Müşterek yönetime tabi işletmeler:

Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

İştirak:

Rohm and Haas Kimyasal Ürünler Üretim Dağıtım ve Ticaret Anonim Şirketi

Grup’un temel faaliyetleri Türkiye’de olup, Yunanistan’da ve Fas’ta da bağlı ortaklıkları bulunmaktadır. Faaliyetler şu alanlara odaklanmıştır:

Kimyevi maddeler üretimi ve satışı,

Ağaç ve tarım endüstrilerini destekleyici nihai ve yan maddelerin üretimi ve satışı (16 NİSAN 2019 İTİBARIYLA TARIM FAALİYETLERİ DURDURULMUŞTUR),

Boya imalatı ve satışı,

Yapı kimyasalları üretimi ve satışı,

Liman, depolama ve antrepo hizmetleri,

Yapı, inşaat imalatı, alımı satımı, ithalatı, dahili ticareti,

Plastik ürünler; meşrubat, su, yiyecek ve içecek kapları, sentetik fiber gibi geniş kullanım alanı olan Polietilen Tereftalat (PET) granül ve şişe preform üretimi, Polisan Holding tarafından Grup şirketlerine verilen muhasebe, finans, bütçe, sağlık, bakım onarım-yatırım, insan kaynakları vb. hizmetler.

Polisan Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Liman Caddesi No:7 Dilovası-KOCAELİ
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.polisanholding.com.tr
Şirketin Süresi
Şirketin müddeti sınırsızdır. Şirket Türk Ticaret Kanunu'nun ilgili hükümleri ile infisah eder ve fesih edilir. Şirketin feshi ve infisah etmesi durumunda yapılacak muameleler Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde yürütülür.
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TEMETTÜ
BIST TÜM-100
BIST TÜM
BIST ANA
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST MALİ
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST KOCAELİ
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

POLHO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.