Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

PKENT Hisse Senedi


PKENT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Petrokent Turizm A.Ş.

Petrokent Turizm A.Ş.


Petrokent Turizm Anonim Şirketi Turizm işletmeciliği alanında hizmet veren, 1989 yılından itibaren Side Tatil Köyü’nü, 1991 yılından itibaren Abant Tatil Köyü’nü hizmete alarak Türk turizminin hizmetine sunmuştur.

Petrokent’in ana faaliyet konusu turizm yatırımı ve işletmeciliğidir.

Petrokent Turizm Anonim Şirketi

Petrokent, toptan ve perakende ticaret, otel ve lokantalar, lokanta ve oteller, otel, motel, pansiyon, kamp ve diğer konaklama sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

PKENT işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Petrokent, TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, OTEL VE LOKANTALAR / LOKANTA VE OTELLER / OTEL, MOTEL, PANSİYON, KAMP VE DİĞER KONAKLAMA endekslerine dahildir.

Petrokent Turizm A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
BARBAROS MAHALLESİ BİLLUR SOKAK NO.1/2 ÇANKAYA/ANKARA
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.petrokent.com.tr
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANTALYA
BIST ANA
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST HİZMETLER
BIST TURİZM
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

PKENT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.