Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

PEKGY Hisse Logo
PEKGY Hisse Logo

PEKGY Hisse

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

PEKGY Hisse Senedi


PEKGY hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Peker Holding’in temelleri, 1986 yılında Hasan Peker tarafından gayrimenkul geliştirme projeleri ile atılmıştır. 1997 yılında ise Hasan Peker ve Ayşegül Peker tarafından Peker Holding olarak faaliyete geçmiş ve hızla büyüyen bir kurum olmuştur.

Fark yaratan, doğru projelerle öncü, güçlü, saygın, dünya standartlarında bir şirket olmayı hedefleyen Peker Holding, kazanmayı ve kazandırmayı amaçlarken, etik olmayı ve güvenilirliği de ilke edinmiştir. Anthill Residence, Sultan Makamı Çengelköy ve NEF Ataköy 22 gibi projeleriyle arsa geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Peker Holding, Bomonti Business Center projesinde hem arsa sahibi hem de yüklenici olarak faaliyet göstermiştir. Çamlıca, Maslak ve Tekirdağ / Yenice projelerini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin yanı sıra İngiltere ve Almanya’da da çok sayıda proje geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Peker Holding, inşaat alanındaki faaliyetlerinde doğaya saygılı, İstanbul mimarisine katkı sağlayacak, mimari değeri olan projelere imza atmayı hedeflemektedir. Müşteri hakları ve memnuniyeti ise temel felsefesinin merkezindedir.

Peker Holding, projelerinde dünya standartlarının üzerinde olmayı ve değer katarak fark yaratmayı vizyon edinmiştir.Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. Yeniyol Sk. No:8 / 2-3 Şişli İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.pekergyo.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MALİ
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TÜM
BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT.
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

PEKGY Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.