Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

PAPIL Hisse Logo
PAPIL Hisse Logo

PAPIL Hisse

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri

PAPIL Hisse Senedi


PAPIL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri


Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri, kamu sektörü ve özel sektörün hemen her alanında kullanılabilecek yüksek teknoloji çözümleri üretir. Bugüne kadar çözümlerimizle verimini artırdığımız ve katkı sağladığımız kurumlar arasında emniyet ve jandarma birimleri, Göç ve Vatandaşlık İşleri İdaresi, süpermarket zincirleri, ceza infaz kurumları, şirketler ve sağlık kuruluşları var.

Halihazırdaki projelerimizden bazıları sadece kurumlara değil, bireylere de hitap edecek şekilde tasarlanıyor ve Papilon’un erişim ağı gün geçtikçe büyüyor.

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri

%1 hata ile 1.000’lik bir veri grubunda, yaklaşık 10 kişinin doğrulanamaması belki bir bina giriş-çıkış sisteminde kabul edilebilir.

Ancak aynı algoritmayı 1.000.000.000 kayıtta kriminal inceleme amaçlı kullandığınızda, hatalı kararlar 10.000’lerce kişiyi mağdur edebilir veya tespit yapılabilecekken sonuç bulunamayabilir.

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Mebusevleri Mahallesi Ergin Sokak No:9 06570 Çankaya Ankara
Elektronik Posta Adresleri
yati[email protected]
Web Site Adresleri
invest.papilon.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TEKNOLOJİ
BIST TÜM-100
BIST ANKARA
BIST ANA
BIST TÜM
BIST HALKA ARZ
BIST BİLİŞİM
Şirketin Sektörü
TEKNOLOJİ
BİLİŞİM
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

PAPIL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.