Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

OZRDN Hisse Logo
OZRDN Hisse Logo

OZRDN Hisse

Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

OZRDN Hisse Senedi


OZRDN hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, sektörün ihtiyaç duyduğu plastik ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

1969 yılından bu yana Ayazağa tesisinde ISO 9001:2000 kalite standartlarına uygun olarak üretim faaliyetlerine devam eden Özerden Plastik, metal ambalajlama, kutu içi ambalajlama, yalıtım ürünleri, koruyucu ambalajlama, gıda ambalajları ve tamamlayıcı ürünler üretmektedir.

Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

OZRDN işlem kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören Özerden Plastik’in ana faaliyet konusu ambalaj ve izolasyon malzemesi imalatıdır.

Özerden Plastik imalat sanayii, kimya, petrol kauçuk ve plastik ürünler sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Özerden Plastik, Borsa İstanbul’da BIST KOBI SANAYİ endeksine dahildir.

Özerden Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
HUZUR MAH. AYAZAĞA CENDERE CAD. NO:8 SARIYER İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ozerden.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TEMETTÜ
BIST TÜM-100
BIST GiP
BIST TÜM
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KOCAELİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
GELİŞEN İŞLETMELER PAZARI

OZRDN Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.