Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

OYLUM Hisse Senedi


OYLUM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.

Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş.


Oylum Sınai Yatırımlar Anonim Şirketi, gıda üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından “Yeni Ürün, Yenilikçilik ve AR-Ge Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen “Oylum TR72’ye Yeni Ürün Hediye Ediyor” projesi ile çikolata bar hattı satın alarak ürünlerini çeşitlendirmiş ve TR72 bölgesinde ilk kez çikolatalı bar üretimi gerçekleştirmiştir.

Oylum Sınai Yatırımlar Anonim Şirketi

“Oylum TR72’ye Yeni Ürün Hediye Ediyor” projesi ile laboratuvar ekipmanları da satın almıştır.

Satın alınan bu ekipmanlarla Şirket daha güçlü bir Ar-Ge imkanına kavuşmuştur.

OYLUM işlem kodu ile Borsa İstanbul’da faaliyet gösteren Oylum’un ana faaliyet konusu gıda üretimidir.

Oylum, imalat sanayii, gıda, içki ve tütün, gıda maddeleri sanayii sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Oylum, Borsa İstanbul’da BIST KOBI SANAYİ endeksine dahildir.

Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:11 Melikgazi / Kayseri
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.oylum.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
AYK BAĞIMSIZ DIŞ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST GIDA, İÇECEK
BIST KAYSERİ
BIST ANA
BIST SINAİ
BIST KOBI SANAYİ
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

OYLUM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.