Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

OYAYO Hisse Logo
OYAYO Hisse Logo

OYAYO Hisse

OYAK Yatırım Ortaklığı A.Ş.

OYAYO Hisse Senedi


OYAYO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
OYAK Yatırım Ortaklığı A.Ş.

OYAK Yatırım Ortaklığı A.Ş.


OYAK Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, 3 Kasım 2006 tarihinde İstanbul Ticaret Siciline 604969-552551 no ile tescil edilerek 10.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur.

Şirketin kuruluş amacı, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (kanun) ve ilgili mevzuatta belirlenmiş ilke ve kurallar çerçevesinde sermaye piyasası araçları ile ulusal ve uluslararası borsalarda veya borsa dışı organize piyasalarda işlem gören altın ve diğer kıymetli madenler portföyü işletmektir.

OYAK Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Kanun uyarınca, Şirket, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan ortaklık portföyünü oluşturmak, yönetmek ve gerektiğinde portföyde değişiklik yapmak için yetki belgesi almıştır.

Kayıtlı Sermaye sistemine tabi ortaklığımız, 50.000.000 TL Kayıtlı ve 20.000.000 TL Çıkarılmış (Ödenmiş) Sermaye ile 25-26-27 Nisan 2007 tarihinde halka arz edilmiş olup, 04/05/2007 tarihinden itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda OYAYO kodu ile işlem görmeye başlamıştır.

Şirketin 20.000.000 TL olan ödenmiş sermayesi, Yönetim Kurulu’nun 11.12.2014 tarih ve 2014/18 sayılı kararı ile 11.500.000 TL‘den % 73.91 oranında 8.500.000 TL tahsisli satış yöntemi ile bedelli sermaye artırımı yapılmıştır.

Şirket, faaliyetlerini Akatlar Mah. Ebulula Mardin Cad. Maya Sit. F2 C Blok No:24/3 Beşiktaş LEVENT İSTANBUL adresinde, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esasların belirlendiği (III-48.5) no’lu Tebliğine göre sürdürmektedir.

OYAK Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Akatlar Mahallesi Ebulula Mardin Caddesi Maya Sitesi F2 C Blok No: 24/3 Levent Beşiktaş İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.oyakyatirimortakligi.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MENKUL KIYM Y.O.
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

OYAYO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.