Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ORGE Hisse Logo
ORGE Hisse Logo

ORGE Hisse

Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş.

ORGE Hisse Senedi


ORGE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş.

Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş.


ORGE Elektrik Taahhüt, 1965 yılından bu yana elektrik taahhüt sektöründe iş yapan GÜNDÜZ Ailesinin hakim ortak olduğu bir şirket olup, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan GÜNDÜZ elektrik taahhüt disiplininin her dalında çalışma imkanı bulmuş ve bilhassa 1968 senesinden itibaren işveren olarak sektördeki yerini almıştır.

Çukurova Elektrik, İller Bankası ve Türkiye Elektrik Kurumu’nun enerji nakil hatları işlerinde elektrik taahhüt işlerini tamamlamıştır.

Orge Enerji Elektrik Taahhut Anonim Şirketi

Yönetim Kurulu Başkanı Orhan GÜNDÜZ 54 yıllık iş hayatında YEĞENLER Kollektif Şirketi’nin, YE-PA Elektroteknik Anonim Şirketi’nin, GALDEM Anonim Şirketi’nin, GÜNDÜZ Elektrik Anonim Şirketi’nin ve AND İnşaat Anonim Şirketi’nin de kuruculuğunu ve Başkanlığını yapmıştır.

Şirketimiz, 12.02.1998 tarihinde ORGE Enerji Sistemleri İnşaat Metal Ticaret ve Taahhüt Anonim Şirketi unvanıyla kurulmuş olup, İstanbul Ticaret Sicil Memurluğunun 389580 sicil numarası ile tescil olmuştur.

Şirketin unvanı 30.06.2010 tarihinde ORGE Enerji Elektrik Taahhüt Anonim Şirketi olarak değiştirilmiş ve tescil edilmiştir.

ORGE Elektrik Taahhüt, kuruluşundan bugüne 4.000.000 m2 üzerinde kapalı alanlı elektrik taahhüt işini tamamlamış ve eksiksiz teslim etmiştir.

Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kozyatağı Mah. Değirmen Sokak Nida Kule No:18 Kat:A 34742 Kadıköy / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.orge.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
AC İSTANBUL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST TÜM
BIST HİZMETLER
BIST İNŞAAT
Şirketin Sektörü
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK İŞLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

ORGE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.