Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

OLMIP Hisse Logo
OLMIP Hisse Logo

OLMIP Hisse

Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

OLMIP Hisse Senedi


OLMIP hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.


Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1968 yılından itibaren oluklu mukavva ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan müşterilerine en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Dünyanın en büyük kâgıt ve ambalaj üreticilerinden olan International Paper’ın bir parçası olmak, pazardaki konumunu sağlamlaştırmakta ve farklı segmentlerdeki müşterilerine yönelik hizmet seviyesini de güçlendirmektedir.

Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Olmuksan International Paper, Türkiye’de çok daha güçlü biçimde, parlak, başarılarla dolu bir geleceğe doğru yoluna devam etmektedir.

Olmuksan International Paper’ın çoğunluk hisseleri, dünyanın en büyük kağıt ve ambalaj şirketi International Paper’da bulunmaktadir.

Hisselerin geri kalanı halka açık olarak borsada işlem görmektedir.

Olmuksan International Paper, müşterileri için yenilikçi ve değer yaratan çözümler geliştiren, sektöründe lider, güvenilir bir iş ortağıdır.

Olmuksan International Paper Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Esentepe Mahallesi Harman 1 Sk. Nidakule Levent Apt. No: 7/9/54 Şişli/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.olmuksan-ipaper.com
Şirketin Süresi
Sınırsız
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST SINAİ
BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
KAĞIT VE KAĞIT ÜRÜNLERİ, BASIM VE YAYIN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

OLMIP Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.