Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

NUHCM Hisse Senedi


NUHCM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Nuh Çimento Sanayi A.Ş.

Nuh Çimento Sanayi A.Ş.


NUH ÇİMENTO SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ, çimento, klinker ve benzer ürünlerin üretim ve tedariki ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir.

Şirket, iki iş segmentinde faaliyet göstermektedir: Çimento segmenti yüksek dayanım değerleri gerektiren işlerde, düşük sıcaklıklarda yapılan beton işlerinde, prefabrik binalarda, tünel biçiminde uygulamalarda, bina kimyasal üretim ve temellerde kullanılan Portland çimentoyu üretir ve Liman hizmetleri segmenti ise Şirketin ihtiyaçlarını karşılamak için liman hizmetleri vermektedir.

Nuh Çimento Sanayi Anonim Şirketi

Liman tesisleri 80.000 ton net ağırlığa sahip gemilerle ithalat ve ihracata olanak sağlayan Kocaeli şehrinin Hereke bölgesinde bulunmaktadır.

Liman, doğrudan Şirketin tesisine bağlantısı olan otomatik gemi yükleme sisteminin yanı sıra çok amaçlı bir boşaltma vinci ile donatılmıştır.

Şirket, ürünlerini yurtiçinde ve uluslararası olarak pazarlamaktadır.

Ocak 2013'te Şirket Nuh-Ay Çimento Sanayi ve Ticaret Limited Şirketindeki %70'lik payını elden çıkarmıştır.

Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No:94 KozyatağıKadıköy / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.nuhcimento.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TAŞ, TOPRAK
BIST SINAİ
BIST TEMETTÜ
BIST KOCAELİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

NUHCM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.