Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

NUGYO Hisse Logo
NUGYO Hisse Logo

NUGYO Hisse

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

NUGYO Hisse Senedi


NUGYO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (Nurol GYO), Eylül 1997'de 10 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı ve Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi (Nurol GYO), Eylül 1997'de 10 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı ve 1 milyon TL ödenmiş sermaye ile kurularak faaliyetine başlamıştır. 1999 yılında %49’u halka arz olan Nurol GYO’nun sermayesi Şubat 2000’de 5 milyon TL’ye çıkmıştır.

31 Aralık 2018 itibarıyla şirketin aktif büyüklüğü 1.781.231.509 TL'ye ulaşmış olup, ödenmiş sermayesi 80 milyon TL'dir.

31 Aralık 2018 itibarıyla Şirket’in hisselerinin %26, 02’si halka açık durumdadır.

Nurol GYO’nun portföyünde İstanbul'un finans ve iş merkezi kabul edilen Maslak'taki Nurol Plaza, Ankara'nın en lüks konut projelerinden Nurol Rezidans, Ankara’nın önemli çekim noktalarından biri olan Karum İş ve Alışveriş Merkezi ve Türkiye’nin turizm merkezi Bodrum'daki OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi bulunmaktadır.

Nurol GYO, mevcut portföyünün yanı sıra, yeni yatırımlarıyla da sektördeki iddiasını devam ettirmektedir.

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Nurol GYO, 2011 yılında Toplu Konut İdaresi’ne ait Şişli Mecidiyeköy bölgesindeki Yıldız Teknik Üniversitesi arsasını 70 milyon dolar karşılığında satın almıştır.

7.000 m² arazide toplam 140 milyon dolarlık yatırım ile gerçekleştirilmektedir. Şehrin önemli merkezlerinden Mecidiyeköy’de ana yolların kesişim noktasında konumlanan Nurol Tower, rezidans fonksiyonlarını taşıyan ve Türkiye'nin A plus ofis imkanlarını sunan çok amaçlı bir yatırım aracıdır.

Oasis Designer Outlet ve 19.000 m² alana sahip ofis bloğu yer almaktadır. Nurol GYO’nun bir diğer projesi de İstanbul Basın Ekspres'de bulunan Nurol Park projesidir. Kamuoyunda Hürriyet Medya Towers olarak bilinen ve 55.000 m² alana sahip olan arsa, 127, 5 milyon dolara satın alınmıştır.

Karma kullanıma uygun olan proje, ağırlıklı olarak konutlardan oluşmaktadır. Nurol Park’ta farklı metrekarelerde 1.186 konut bulunmaktadır. Projede konutların yanı sıra açıkhavada alışveriş ve sosyalleşme keyfi sunan sokak mağazalarından oluşan Oasis Designer Outlet ve 19.000 m² alana sahip ofis bloğu yer almaktadır.

Nurol GYO’nun İstanbul’da geliştirdiği diğer projesi ise Nurol Life Seyrantepe projesidir. Türk Telekom Arena'nın hemen yanı başında, 9.500 m²'lik arazi üzerinde inşa edilen Nurol Life'ın pencereleri boydan boya açılabilen, doğal taş dış cephesiyle nefes alan, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, orman manzaralı daireleri, kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor.

İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen proje, dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçiriliyor. Nurol Life’da stüdyo daireden yarım kat ve tam kat penthouse'a kadar her ihtiyaca ve zevke uygun metrekarelerde toplam 439 adet kule daire, 26 adet teras ev, 50 adet ofis bulunuyor. 50 katlı bir kule olarak inşa edilen Nurol Life, 68 m² ile 248 m² arasında değişen büyüklüklerdeki daireleriyle faklı yaşam alternatifleri sunmaktadır.

Nurol GYO, çıktığı yolda nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında katma değerli projeler üreterek lider şirketler arasındaki yerini almıştır.

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Büyükdere Caddesi Nurol Plaza, No:255 Kat:3 Maslak/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.nurolgyo.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST MALİ
BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT.
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

NUGYO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.