Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

NTHOL Hisse Senedi


NTHOL hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Net Holding A.Ş.

Net Holding A.Ş.


Net Holding, dört ana sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Söz konusu sektörler Gayrimenkul Geliştirme, Gümrüksüz Mağaza İşletmeciliği (Duty-Free), Otel ve Casino işletmeciliği ağrılıklı olarak saptanarak şirketin turizm sektöründe faaliyet gösteren yapısından kurumsal olarak yönetilen “Bölgesel Hizmetler Sektörü Holding”’ine dönüşümü devam etmektedir.

Bölgesel tanımı Akdeniz ve Ege havzaları ile Türkiye ve Türki Cumhuriyetleri kapsamaktadır. Net Holding Piyango İşletmeciliği sektöründe de bölgesel tanımına uygun olarak faaliyete geçebilmek için çeşitli imkanları değerlendirmektedir.

Bölgesel tanımı Akdeniz ve Ege havzaları ile Türkiye, KKTC, Azerbaycan başta olmak üzere Türki Cumhuriyetleri kapsamaktadır.

Yakın gelecekte söz konusu bölgesel tanıma Güney Doğu Avrupa, Ukrayna ve Rusya’nın eklenmesi planlanmaktadır.

Net Holding Anonim Şirketi

2007 yılında oluşturulan Net Holding Master Strateji Planı (MSP) kapsamında var olan geniş ve stratejik gayrimenkul portföyüne çizilen bölgesel tanıma ve geliştirmeye uygun arazileri eklemeyi prensip edinmiştir.

Olası arazi alımları için piyasa koşulları, bölgesel tercih, proje için geliştirilebilir olma özelliği gibi temel kriterler ön planda tutulacaktır.

Dünya ve Türkiye Emlak piyasalarında yaşanan ve yaşanabilecek gelişmelerde göz önünde bulundurularak seçici bazda yaklaşım yapılması planlanmaktadır.

Net Holding Kıbrıs’da oluşabilecek olumlu politik şartlardan (direkt uçuş ve/veya izolasyonun sona ermesi) pozitif olarak etkilenecek İ.M.K.B.’ye kote olan tek şirkettir.

Olumlu etkiler ise sırası ile Net Grubu’nun Kıbrıs’da bulunan mal varlığında değer artışı ve Ada’dan elde edilecek Vergi Faiz Amortisman Öncesi Kar (VFAÖK) rakamlarında ciddi artışlar olarak özetlenebilir.

Direkt uçuşların K.K.T.C.’ye getireceği ek turizm potansiyeli ise Net Grubu otellerine ve talih oyunları salonlarına doluluk oranları ve satış ciro artışları olarak yansıyacaktır.

Net Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ETİLER MAHALLESİ BADE SOKAK NO:9 34337 ETİLER BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.netholding.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MALİ
BIST İSTANBUL
BIST 100-30
BIST TÜM
BIST YILDIZ
BIST 100
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

NTHOL Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.