Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MTRYO Hisse Logo
MTRYO Hisse Logo

MTRYO Hisse

Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş.

MTRYO Hisse Senedi


MTRYO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş.


METRO YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ, eski adıyla ECZACIBAŞI YATIRIM ORTAKLIĞI ANONİM ŞİRKETİ, Türkiye merkezli bir kapalı uçlu yatırım ortaklığıdır.

Şirket, altın ve diğer kıymetli madenlerde uzmanlaşarak portföy ve varlık yönetimi ile uğraşmaktadır.

Metro Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Faaliyetleri arasında ortaklık portföyünü oluşturmak ve gerektiğinde bunu değiştirmek; söz konusu olan riskleri dağıtmak; gerekli tedbirleri almak için menkul kıymetler borsası ve diğer ilgili organizasyonları yakından gözlemlemek ve portföy değerini sabit kılmak veya yükseltmek için araştırmalar yapmak bulunmaktadır.

Şirketin yatırım portföyü esasen İstanbul Borsası'nda işlem gören hisseler ve sabit gelirli araçlardan oluşmaktadır.

Metro Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Büyükdere Cad. No:171 Metrocity A Blok Kat:17 1.Levent / İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.metroyo.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MENKUL KIYM Y.O.
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 2

MTRYO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.