Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MSGYO Hisse Logo
MSGYO Hisse Logo

MSGYO Hisse

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

MSGYO Hisse Senedi


MSGYO hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Mistral Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, 2012 yılında faaliyete geçen ve İzmir’in önde gelen iş adamlarının ortaklığında kurulan Mistral Yapı Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 14 Mart 2016 tarihi itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu’ndan gerekli izinleri alıp GYO statüsü kazanmıştır.

Şirketimiz, Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

Şirket hiselerinin % 25’nin halka arzı ve Borsa İstanbul Anonim Şirketi’de işlem görmesi amacıyla başvurular yapılmış olup süreç devam etmektedir.

Mistral GYO Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu’nun gayrimenkul yatırım ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal eden, esas olarak gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapan ve kayıtlı sermayeli olarak faaliyet gösteren anonim ortaklıktır.

Mistral GYO Anonim Şirketi İzmir Bayraklı’da hayata geçirdiği ilk projesi Mistral İzmir ile şehrin simge yapılarından birini inşa etmektedir.

Mistral İzmir, Konut-Ofis-Otel-Açık Hava Çarşı ve Yaşam Merkezi ile İzmir’e yepyeni bir soluk getirdiği gibi aynı zamanda tasarımındaki çevre dostu ve enerji tasarrufu yapan uygulamalarıyla “yeşil bina” özelliğini taşımaktadır. Platinum LEED ön sertifikasına sahip olan Mistral İzmir, Mistral GYO Anonim Şirketi’nin çevreye ve insana saygılı bir anlayışla hayata geçirdiği ilk projesidir.

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ÇINARLI MAH. ANKARA ASFALTI CAD. NO:15 / 202 KONAK İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
mistralgyo.com
Şirketin Süresi
süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
SUN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT.
BIST TÜM
BIST MALİ
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

MSGYO Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.