Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

MPARK Hisse Senedi


MPARK hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.


MLP Sağlik Hizmetleri Anonim Şirketi, Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care olarak; çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğa Medical Park'a ek olarak, Liv Hospital markamız ve VM Medical Park konseptimiz ile güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

Bugün Bursa'dan Elazığ'a, Trabzon'dan Antalya'ya kadar 16 ilde 29 hastanemiz ile sektörüne yön veren en büyük sağılık grubu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

MLP Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi

Hastanelerimiz, iştiraklerimiz ve genel merkezimizde ortak hedefler doğrultusunda bir aile bütünlüğünde hareket eden çalışanlarımızla Türkiye sağlık sektörüne sağladığımız katkılarla yön veriyoruz.

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Otakçılar Cd. Flatofis İstanbul No:78 Kat:3  D Blok No:103 Eyüp/Istanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
http://www.mlpcare.com http://investor.mlpcare.com
Şirketin Süresi
süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST HİZMETLER
BIST 100-30
BIST 100
BIST YILDIZ
BIST İSTANBUL
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
EĞİTİM, SAĞLIK, SPOR VE DİĞER SOSYAL HİZMETLER
İNSAN SAĞLIĞI VE SOSYAL HİZMETLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

MPARK Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.